OTVÍRÁME V SOBOTU 6.5.2023. Zvířátka se už moc těší na Vaši návštěvu.
 

Tohle jsme já, Andrea, v roce 1980. Již od útlého mladí jsem tíhla ke zvířátkům. Pohladit, podrbat, pomazlit, nakrmit to bylo moje.

Začalo to křečkem Bonifácem, který se prokousal ze sklenice a vyskočil na maminku ráno ze špajzu. Následovali andulky a kanárek Terezka, která uletěla a slétla ke kuřátkum a díky tomu jsme ji chytili, myslela si že je kuře.:-) Korela Alfred, který mluvil a papoušek Roselka - rosela pestrá.

Následoval první pejsek jménem Mufíček - bílý německý špic.Moje velká láska.

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.