Otevřeno 1.5.-1.10. každou sobotu 14-18 hod.
 

na dalku

Adopce na dálku znamená stát se adoptivním páníčkem Kmotrem zvířátka, které si vyberete a hradit mu dle domluvy a výběru krmení, ustájení a veterinární péči, na což vám rádi vystavíme certifikát. Zjednodušeně řečeno bude to vaše adoptované zvířátko, jen ho nebudete mít doma.

Co od nás a adoptovaného zvířátka máme pro Vás na oplátku?

My Vás uvedeme u Vašeho vybraného zvířátka, jako jeho Kmotra. Jméno, foto, firmu, dle domluvy.  Budeme Vám posílat fotky a informovat vás průběžně o veškerých aktualitách a dění.  Dle domluvy můžete i přijet a s adoptovaným zvířátkem se pomazlit, pohladit si ho, nakrmit, vyfotit se s ním apod.! :-)

Adopce na dálku obnáší pravidelnou finanční podporu vybraného zvířátka. Částka je libovolná, minimálně však 300,-Kč měsíčně.

Máte-li zájem o adopci na dálku některého ze zvířátek z našeho zvěřince, vyplňte prosím formulář, zde na této stránce a uveďte jméno vybraného zvířátka. Nejpozději do tří pracovních dnů vám přijde e-mail s přiděleným variabilním symbolem pro Vaši pravidelnou platbu a po zaplacení první měsíční platby se stáváte Kmotrem adoptivním rodičem vybraného zvířátka.

 

CHCI SE STÁT KMOTREM A ADOPTOVAT ZVÍŘÁTKO NA DÁLKU

 

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.