Gratulujeme všem šikovným fotografům a účastníkům soutěže o Nej foto!
A teď fanfáry, protože ceny získávají:
1. místo
Vánoční Šíša – Odnáší si knihu o Farmě Kapsa a plyšáka! Tvoje fotka byla tak kouzelná, že by ji záviděl i Santa!
2. místo
Olga – Skvělá práce! Čeká tě kniha o Farmě Kapsa a pexeso, ať máš co číst i hrát během sváteční pohody.
3. místo
Frenky – Gratulujeme! Kniha o Farmě Kapsa už se na tebe těší – a s ní spousta krásných příběhů.
Ohledně předání cen vás budeme kontaktovat. Pokud si však chcete své výhry vyzvednout osobně, přijďte už na Štědrý den, 24. 12. 2024, mezi 11:00 a 15:00 přímo na Farmu Kapsa v Třebčicích.
Děkujeme za všechny zaslané fotky – vaše momenty z vánoc nás potěšily, rozesmály a dohnaly k úžasu. Těšíme se na další soutěžní zážitky s vámi!
Zúčastněte se i VY naší fotografické soutěže s vánoční tématikou! Hledáme nejlepší snímek zvířete v kouzelné sváteční atmosféře – ať už pod vánočním stromkem, s dárky, nebo při jakékoli jiné vánoční scéně. Nechte svou kreativitu zazářit a zachyťte okamžik, který rozesměje, dojme nebo navodí ten pravý vánoční pocit!
Vyhlášení vítězů a ukončení hlasování bude 23.12.2024 ve 24:00hod. 3 fotografie s nejvíce hlasy vyhrávají! Cenu si můžete 24.12.2024 vyzvednou na farmě Kapsa (budeme zde mít akci Zlaté prasátko) a nebo po vyhlášení odešleme jako balíček!
U nás mají zvířátka dovoleno zestárnout. Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí, firem a různých akcí.
Komentáře