Otevřeno 1.5.-1.10. dle návštěvních dnů ZDE
 

Vážení a milí přátelé,

kontaktní zoopark Třebčice farma Kapsa

s radostí Vám představujeme náš zvířecí ráj Farma Kapsa, místo, které zachraňuje a stará se o zvířátka v nouzi a nabízí možnost vzdělávání a zábavy pro veřejnost. Jsem velmi ráda, že máme možnost oslovit právě Vás a podělit se o naše ambiciózní plány a cíle.

Farma Kapsa působí jako nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je poskytovat láskyplný domov a péči zvířátkům, která potřebují pomoc a podporu. Zvířátka zde žijí, co nejvíce volně a svobodně ve společné symbióze. Zároveň jsme se rozhodli otevřít naši farmu každou sobotu pro veřejnost, jako kontaktní ZOOpark, abychom nabídli unikátní zážitky a zábavu, ale také abychom vzdělávali lidi o důležitosti péče o zvířata a jejich životní prostředí.

Nyní hledáme partnery, kteří by se stali kmotry našich milovaných zvířátek nebo kteří by nám poskytli finanční podporu, abychom mohli realizovat plánované projekty a zlepšení v našem kontaktním ZOOparku. Mezi naše hlavní plány patří:

  • Vylepšení výběhů pro naše zvířecí obyvatele, aby měli co nejlepší a nejpřirozenější prostředí pro svůj život.
  • Postavení domků pro naše adoptované králíčky a morčátka, abychom jim zajistili teplé a bezpečné místo na zimu.
  • Budování dalších útulných koutů v našem ZOOparku pro další adoptovaná zvířátka.
  • Vybudování nového výběhu pro naše morčata, aby měla více prostoru a možností k prozkoumávání.
  • Vytvoření parkoviště pro naše návštěvníky, aby si mohli Zoopark snadno a pohodlně užívat.
  • Soutěže o nejlepší fotku a vědomostní soutěže, které návštěvníkům umožní zapojit se do zábavy a získat cenné informace o našich zvířatech.
  • Plánování budoucí Zooterapie, kde s ochočenými zvířaty navštívíme domovy důchodců, dětské domovy a další instituce, aby pomohli lidem v obtížných životních situacích.
  • Výukové návštěvy škol a školek, které poskytnou dětem jedinečný zážitek a naučí je odpovědnému zacházení se zvířaty.
 

Všechny tyto plány a projekty již v určité míře probíhají a vyžadují finanční podporu, a proto se obracíme na Vás s prosbou o Vaši pomoc. Vaše sponzorské příspěvky nám umožní uskutečnit tyto náročné a užitečné aktivity, které pozitivně ovlivní nejen naše zvířátka, ale také životy lidí, kteří se s nimi budou setkávat.

Náš transparentní účet Farma Kapsa, z.s. je připraven přijmout Vaše dary a příspěvky, ať už se rozhodnete stát se kmotry zvířátka, nebo finančně podpořit naše snahy. Každý Váš příspěvek bude použit s maximální péčí a odpovědností, abychom dosáhli našich cílů a naplnili naši vizi.

Pokud máte zájem se s námi setkat osobně a navštívit náš kontaktní ZOOpark Farma Kapsa v Třebčicích, budeme více než rádi, když nás kontaktujete, abychom dohodli termín a přivítali Vás s otevřenou náručí.

Děkujeme Vám za Vaši pozornost a za Vaši případnou podporu. Vaše angažovanost nám dává sílu a nadšení pokračovat v naší práci pro zvířata a společnost.

Všem podporovatelům nabízíme prezentaci na našich webových stránkách, instagramu, facebooku a cedulích před naším ZOOparkem Farma Kapsa.

Mezi naše velké podporovatele patří Penny Market Klatovy, který v programu zelenina pro ZOO, nám dodává krmení pro zvířátka. Získali jsme Grant na reklamu sklik od Seznam.cz

Z místních společností nás již podporuje Společnost KLAUS Timber a.s., Dřevovýroba Herout spol. s r.o., Potraviny u Veselých, Sokolovna Nepomuk, Kemp Nový rybník a Absolutus.cz.

Naše prezentace najde na webových stránkách Nepomuku, v Nepomuckých novinách, Kudy z Nudy, Donio, Darujme, GIVT, Slevomat.

Účinkovali jsme v pořadu POLOPATĚ s chovem agamy vousaté a v TV PRIMA v Receptáři Prima nápadů s indickými běžci a činčily a v přímém vstupu online na TV NOVA ve Víkendové Nově s miniprasátky.

 

 
Andrea Hladíková Kapsová
Farma Kapsa, z.s. - pomáháme zvířátkům  v nouzi
+420 739 220 845
Třebčice 17, Nepomuk 33501
IČO: 13965336
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Transparentní účet vedený u České Spořitelny, a.s. č.ú.  6154457369/0800

 

Budeme se velice těšit na Vaši návštěvu a případnou podporu.

Děkujeme, že pomáháte.

Kryptoměnou

CryptoGate

krypto2

Bylo nám nesmírnou ctí, přivítat u nás na farmě Hanu Lounovou, jenž navštívila naší Farmu Kapsa, která se stará o zvířátka v nouzi. Hana pohladila, podrbala všechna zvířátka, pomohla se senem a stala se kmotrou, hendikepovaného kohoutka Bělouše, kterého si zamilovala a dostal od ní polibek 🙂

31.8.2024 plánuje zde poblíž na Kemp Nový rybník udělat velký koncert, jehož výtěžek půjde pro zvířátka z Farma Kapsa

Děkujeme, že pomáháte.

FOTO HANY NA FARMĚ ZDE

 

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.

qrcode