Otevřeno 1.5.-1.10. dle návštěvních dnů ZDE
 

hana

Bylo nám nesmírnou ctí, přívítat u nás na farmě Hanu Lounovou, jenž navštívila naší Farmu Kapsa, která se stará o zvířátka v nouzi. Hana pohladila, podrbala všechna zvířátka, pomohla se senem a stala se kmotrou, hendikepovaného kohoutka Bělouše, kterého si zamilovala a dostal od ní polibek :-)
 
31.8.2024 plánuje zde poblíž na Kempu nový Rybník udělat velký koncert, jehož výtěžek půjde pro zvířátka z Farmy Kapsa. Děkujeme, že pomáháte.
 

Hana Lounová je přední česká country zpěvačka. Do svého repertoáru zařadila více než 120 písní, z nichž mnohé stále běží v českých rádiích a byly vydány na CD, LP, SP (černé desky) a MC (kompaktní kazety).

Hana vystupovala po celé západní Evropě a absolvovala dvě měsíční turné po Turecku. Její koncertní seznam zahrnuje Belgii, Holandsko, Německo, Francii, Itálii, Švýcarsko, Rakousko a další země. Významným okamžikem byla její účast na Truck Festu - největším evropském country festivalu na pražském Strahově, který přilákal 80 000 diváků.

Na svém pódiu se Hana setkala s řadou domácích i zahraničních hvězd, jako jsou Nancy Parton, Francesko Napoli, Dave Lee Howard (autor několika písní pro Hanku), Boney M, Plava trava zaborava, Truck Stop, Savannah a s významnými českými interprety jako je Karel Gott, Eva Olmerová, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Michal Tučný, Karel Zich, Tomáš Klus, Karel Černoch, Pavel Bobek a mnoho dalších.

Hana pravidelně vystupuje ve Francii, kde natočila tři televizní pořady a má tam silný fanklub. K jejím skladatelům a textařům patří přední čeští tvůrci jako Miroslav Klempíř, Petr Rada a další.

 

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.

qrcode