Otevřeno 1.5.-1.10. dle návštěvních dnů ZDE
 

Hanka Doskočilová z Luže, spisovatelka s velkým srdcem a vášní pro přírodu, přistoupila k nevšední výzvě, stala se kmotrou Čertíka, zvídavého a rošťáckého kozlíka, který se stal miláčkem nejen naší farmy.

Čertík  

Ale to není všechno. Haničky láska k zvířátkům ji inspirovala k napsání další knihy, která se může stát bestsellerem :-) Její zážitky a příběhy ze života Farmy Kapsa, s Čertíkem a dalšími zvířaty, jsou poutavým čtením pro každého a již brzy vyjde. A jak jinak než na Farmě Kapsa v Třebčicích bude i křest této knihy.

Nadcházející křest knihy je událostí, která z Třebčic udělá nejen literární, ale i společenské centrum. Možná přijdou i slavné osobnosti, aby oslavily tento významný okamžik s Hanou. Třebčice, jedna malá, skromná vesnice, nyní zazáří jako hvězda na literárním obzoru.

Více o spisovatelce Hance z Luže https://www.hanadoskocilova.cz/

IMG 20231116 142541

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.

qrcode