nevhodny
Nevhodný majitel, nevhodné podmínky...
 

Morčátko Charlotta byla ještě miminko, když se majitelka musela přestěhovat a nemohla si Charlottku vzít sebou. Ujali jsme se jí a dočasně žila ve velké kleci s králíčkem Felixem. Zde v separaci byl i zlobivý kousavý králíček Guliver, také ve své kleci a alespoň na sebe hezky koukali.

Charlottka nemohl zatím ven do výběhu byla malá jak myšička. Králičkovi Felixovi umřel kamarád Walda a tak byl šťastný za novou dočasnou kamarádku ve své kleci. Když Charlottka povyrostla, šla už mezi velké kamarádky do výběhu.

O Charlottku projevila zájem rodina z Domažlic, a tak si ji jednoho letního dne odvezli domu. Věříme, že se Charlottka má dobře a noví majitelé se o ní dobře starají a dávají ji maximální péči.

Komentáře   

+1 #1 Klára 2021-11-03 16:26
je krásňounká !!!! :roll:

Příspěvek na zveřinec

Farma Kapsa

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.

Děkujeme!
VEŘEJNÝ TRANSPARENTNÍ ÚČET
Farma Kapsa, z.s. vedený u České spořitelny a.s. klikněte ZDE
č.ú.  6154457369/0800
 
Přispět můžete i online kartou na náš účet PayPal kliknutím na tlačítko níže