Otevřeno 1.5.-1.10. dle návštěvních dnů ZDE
 

Převzali jsme od majitele, který se z nějakého důvodu již nemohl starat.
 
Klisnička Lady Jessy je český teplokrevník. Narodila se 22.7.2003. Je to již starší koní dáma, a tak nám jí původní majitel přenechal k dožití a rozmazlování v naší péči.
Jessynka žije ve stáji v blízkosti Prahy s adoptivní paničkou Alicí. Nemá kamarádky ani kamarády mezi koníky, je spíše samotář.
Vystačí si s přítomností paničky Alice. Spolu společně časem našli hezký vzájemný vztah i přes komplikovanou povahu Jessy.
 
Ve výběhu musí být většinou sama, ostatní koně kouše a kope. Přesto se vždy těší až se s ní Alice projede a naučí ji nějaké nové kousky. Alice zkusila více společných ustájení, zda si Jessy přeci jen nenajde nějakou koní kamarádku. Tam kde je nyní si Jessynka našla konečně kámošku, s kterou se snese a má ji ráda.
 
Naposledy se Jessynka naučila dávat pusinku. Je to roztomilé.
 
Pokud se budete chtít s Jessy seznámit a stanete se adoptivním páníčkem, můžete se za ní přijet podívat a dát jí dobrotu, případně se i na ní po domluvě předem i projet.
Jessynka se na vás bude těšit.
 

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.

qrcode