Otevřeno 1.5.-1.10. každou sobotu 14-18 hod.
 

majitel
Převzali jsme od majitele, který se z nějakého důvodu již nemohl starat.

Ráda bych vám vyprávěla příběh o dvou zvláštních činčilách, které se setkaly v kontaktním zooparku Farma Kapsa.

Jmenují se Rozárka a jsem 5letá rošťanda činčilka plná energie a zvědavosti a mým cílem je rozveselit osamělého přítele Torpiho.

Původní majitelé se o mě již nemohli starat a když viděli Torpiho a zooprak Farmu Kapsa, dovezli mě a věřili, že se zde budu mít dobře a šťastně.

Jakmile jsme se poprvé setkali, okamžitě jsme na sobě pocítili zvláštní spojení. Možná to bylo kvůli naším protichůdným barvám srsti – Rozárka je černá a Torpi šedý. Ale barva není důležitá, protože si připadáme jako duše s podobným cílem.

Oba žijeme ve stejných klecích, takže máme dostatek času na to, abychom se navzájem poznali. Ačkoliv jsou naše setkání ještě čerstvá, sníme o společném bydlení, a dokonce o maličkých činčilých miminkách.

Pokud jste zvědaví, jak vypadá toto neobvyklé spojení, rádi bychom vás pozvali na návštěvu Zooparku Farma Kapsa. Můžete přijít se potěšit, jak spolu budují své přátelství a sní o budoucnosti plné radosti a nových dobrodružství.

Takže neváhejte a přijďte se na Rozárku a Torpiho podívat. Snad se jejich přání o společném bydlení a roztomilých miminkách brzy splní.

Těšíme se na vás!

 

 

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.