Otevřeno 1.5.-1.10. každou sobotu 14-18 hod.
 

majitel
Převzali jsme od majitele, který se z nějakého důvodu již nemohl starat.

Jsem 14 letý senior činčilák Torpi. Prožil jsem krásných 14 let milován a opečováván a užil si krásná léta svého života. Bohužel v mém životě nastala smutná událost a já neměl kam jít. Jsem již starý dědoušek Torpi, ale cítím se stále fit, ale i tak jsem se bál, co teď semnou bude?

Sedím teď tady ve své kleci, ve svém domečku, ale ti lidé jsou jiní. Jsem v jiném prostředí, tady to neznám. Je tu plno jiných zvířátek, někteří jsou taky chlupatí, ale je také vůbec neznám. Jsem trochu vyděšený a bojím se co bude dál.

Dostal jsem dobroty, co mám rád a zvířátka jsou zajímavá,  začínají se mi líbít. Ta paní co si mě denně bere na ruku a pořád na mě něco mluví, tedy říká moje jméno. To jediné jí rozumím. Jak ho zná? Je hodná, dává mi dobroty a jídlo a mění písek na koupání a hezky mě hladí, to není zas tak špatné. Mam se celkem fajn, už jsem se na ruce byl podívat i venku a nebál jsem se. Ty jo tam bylo zvířátek prý farma. To budu mít kámošů, musím se s nima seznámit.

Jsem již staroušek Torpi, potřebuji trochu té lásky k svému klidnému stáří a občas to pohlazení a něco dobrého na zub. Jsem rád, že nyní žiju zde na farmě plné zvířátek a že vše takto dopadlo.

A když budete mít čas přijeďte se na mě někdy podívat, bydlím zde v kontaktním ZOOparku.
Budu se na Vás těšit.

 

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.