Otevřeno 1.5.-1.10. dle návštěvních dnů ZDE
 

majitel
Převzali jsme od majitele, který se z nějakého důvodu již nemohl starat.

Naše srnečka Pipi měla velmi důležitý den před sebou – oslavu svých narozenin! To, co přišlo, ji určitě překvapilo i potěšilo do nebeských výšin. Na své narozeniny dostala dvě roztomilá kůzlátka, Moničku a Simonku. Pipi byla nadšená a zároveň trochu překvapená. Pro ni byla tato malá kůzlátka jako dva noví členové její rodiny. Monička a Simonka jsou roztomilá kůzlátka, která roztančeně poskakovala po zahradě. Pipi nevěděla, jak s nimi zacházet, ale její mateřský instinkt se brzy probudil. Starala se o ně, jako by byla jejich náhradní maminka.

Když Monička a Simonka uviděli Pipi poprvé, také si myslely si, že je to jejich nová maminka. Začali na ni békat a poskakovat radostně kolem ní. Postupně se kůzlátka Monička a Simonka s Pipi skamarádila a stala se nerozlučnou trojicí. Společně tráví hodiny na naší zahradě, kde si hrají, trkají se a dovádějí na trampolíně. Je nádherné sledovat, jak spolu vytvářejí pouto a jak je mezi nimi cítit láska a důvěra. Oslava byla úžasná a nezapomenutelná. Pipi byla naprosto šťastná, že má nové přátele, a Monička se Simonkou našly nový domov, kde jsou milovány. A tak se srnečka Pipi stala velmi šťastnou a spokojenou kamarádkou dvou úžasných kůzlátek. Jejich láska a radost naplňuje naši rodinu a každý den přináší úsměvy na naše tváře.

Pipi, Monička a Simonka je trojice plná lásky, radosti a nezapomenutelných zážitků.
 

A když budete mít čas přijeďte se na nás někdy podívat, bydlíme zde v kontaktním ZOOparku.
Budeme se na Vás těšit.

 

Víte, že..?

zajímavosti z Farmy Kapsa

  • Zakrská koza holanská pochází z Afriky.
  • Kozičky v 60.letech v Holandsku sloužily jako krmení pro šelmy v ZOO.
  • Pravá holandská koza se pozná dle standardem dané maximálních i minimálních rozměrů.
  • Březost holandské kozy trvá 150 dní.
  • S kozou lze chodit na procházky jako se psem.

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.

qrcode