Otevřeno 1.5.-1.10. dle návštěvních dnů ZDE
 

majitel
Převzali jsme od majitele, který se z nějakého důvodu již nemohl starat.

Jsem morčátko Joao. Přišel jsem na farmu Kapsa jako malý azylant, nechtěný dárek k narozeninám. Přestože byl můj příchod neplánovaný, brzy jsem si zde našel nový domov plný lásky a péče.

Když jsem se poprvé proběhl ve výběhu, byl jsem plný obav a nejistoty. Ale králíčci a morčátka, která mě přivítala, měla pro mě srdce otevřené. Postupně jsem se začal cítit v bezpečí a začal jsem prozkoumávat své nové prostředí.

Ale nejlepší částí mého dne jsou chvíle strávené s morčecími kamarády. Jsou mými nejlepšími přáteli na farmě. Jsou malý a plný energie, stejně jako já. Hrajeme si spolu, dovádíme a objevujeme nové dobrodružství.

Starají se zde o mě na farmě a věnují mi svou lásku. Když se cítím smutný, přichází a hladí mě po hlavě, aby mi ukázali, že jsem tu vítán.

Díky nim jsem se naučil, že i když jsem sem přišel jako nechtěný dárek, mohu být milovaný a ceněný. Na farmě jsem našel své místo a rodinu, která mi poskytuje teplo a radost.

Takže teď jsem morčátko Joao, které se stalo součástí této úžasné farmy. Přinesl jsem radost a štěstí do života této velké zvířecí rodiny a oni mi vrátili to samé. Jsme spojeni nezlomným poutem přátelství a lásky, které se každý den prohlubuje.

Přijďte se na naše dovádění podívat.

Příběh našich morčátek a králíčků ve fotkách

 

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.

qrcode