Otevřeno 1.5.-1.10. každou sobotu 14-18 hod.
 

 

morčátka

nevhodny
Nevhodný majitel, nevhodné podmínky...
Byla jednou rodina, která měla už několik morčátek jako domácí mazlíčky. Jejich jména byla Naty a Adel. Tato dvě malá morčátka byla plná radosti a života, ale rodina se rozhodla, že už mají dost morčátek a nemohou se o další starat.

Zpočátku byla Naty a Adel zmatená a smutná. Nevěděly, kam je jejich osud zavede. Když rodina slyšela o farmě Kapsa a velkém výběhu, rozhodli se, že je to ideální místo pro Naty a Adel.

A tak jedno slunečné odpoledne přišly Naty a Adel na farmu. Farmářská rodina je přivítala s otevřenou náručí a ukázala jim nový výběh, který nyní sdílí s roztomilými teddy králíčky.

Naty a Adel byly okouzlené. Ve výběhu byly dobroty, hračky a domečky. Mohly si hrát s králíčky, skákat přes malé překážky a prozkoumávat svět kolem sebe.

Naty a Adel si začaly užívat života na farmě. Staly se nejlepšími kamarádkami s králíčky, společně objevovaly nové hry a dobrodružství. Každý den byl naplněn radostí, a morčátka si uvědomovala, že jsou na správném místě.

Tímto příběhem Naty a Adel ukázaly, že i když je rodina nechtěla a měla již dost morčátek, stále našly cestu ke štěstí. Na farmě se z nich staly nejen milovaní mazlíčci, ale také symbol naděje a nového začátku.

 

Příběh našich morčátek a králíčků ve fotkách

 

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.