Otevřeno 1.5.-1.10. každou sobotu 14-18 hod.
 

Prosím, znáte-li někoho, kdo má doma zvířátko, na které nemá čas a nestará se o něj, vysvětlete mu, že existují lidé, kteří se o zvířátko postarají, či mu najdou nového, vhodného páníčka a zvířátko bude opět šťastné. Mají kratší život než my, tak proč jim ho neudělat, alespoň trochu šťastný.

Takto se k nám dostal sameček Luke (dnes Luis) a samička Leia, agamy vousaté (podobné ještěrce chované v teráriu). Pro samičku Leia, ale bylo již pozdě. Agamy byly v žalostném stavu. Samička samá boule a boláky, podvyživená, dehydrovaná. Sameček amputovaný ocásek a vychrtlý. Samička, ač dostala odbornou péči, kapačky antibiotika a krmila jsem umělou výživou, přesto všechno za týden umřela. Škoda, že nedošlo k předání dříve. Její smrt byla způsobena nezájmem, ne péčí a lhostejností…(prostě majitel neměl čas).

Sameček Luis se uzdravil. Velmi rád baští pampelišky a má nejlepšího kámoše Jima. Jim je na fotce s beruškou. Jim je zvláštní mutant – má černé oči, bílé drápky a průsvitnou kůži. Luis si na původního majitele, kde skomíral, určitě už ani nevzpomene.

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.