Otevřeno 1.5.-1.10. dle návštěvních dnů ZDE
 

jezirko

Sousedka se vracela autem domu a na silnice před sebou uviděla něco zvláštního. Pohybující se kámen. Dupla na brzdy. Dala „blikačky“ a šla se podívat co to je? Želva. Vodní želva. Zase utekla! Hned věděla, komu volat. Farmu a spousty zvířat má v naší vesnici jenom Andrea. :-)

Tentokrát vodní želva Maruška překonala nepřekonatelné. 3 ploty. Škoda, že nemáme kameru, zajímalo by nás, jak se jí to za noc mohlo povést. Na první pohled absolutně neohrabaná, pomalá, ale to jen zdání klame.

Manžel zcela předělal systém zabezpečení jezírka, kde přes léto želvy máme a zatím vše dobré. Nezdrhla už.:-)  Na to, že je „útěkářka“ nás už upozorňovala její majitelka, která bohužel oslepla a proto se musela želvičky vzdát, a přenechat ji nám k opatrovnictví. S paní jsme v kontaktu a pravidelně ji informujeme, jak se její želvička má a co dělá.

 

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.

qrcode