Otevřeno 1.5.-1.10. každou sobotu 14-18 hod.
 

Zdravím a přeji příjemný den.

Ano,máme stále želvičku Mikienku (cte se Majki),neboť paní zájemkyně ze Vsetína nemá téměř žádné relevantní zkusenosti, jak se o želvičku vodní starat. Tak ještě váháme, abychom neudělali to, z čeho jsme ji vlastně vysvobodili. Jsme milovnici zviratek a zachranujeme zviratka ze spatnych podminek and hledame jim vhodne domovy, jelikoz moje dcera normalne zije v irsku a tam je "zachrance" cely zivot, zachranovala zviratka v Irsku a ted tady jelikoz je tady jen docasne.

Zachránili jsme Mikie (Majki v cz) ještě tak maličkou, že se vešla do dlaně, z katastrofálních podmínek. máme ji už asi cca 2 - 3 roky,v bytě v bazénku.A je velmi vstřícná ochočená,jde k ruce a nebojí se lidí,ani pejsků a kočiček,kterých jsme zachránili také dost ,ale vždy se snažíme jim najít skvělý a láskyplný domov,  protože jsme dočasní zachránci. Je to želvička: Pseudemys peninsularis, Peninsula - samička.

Máme pro ní i venkovní bazének,kde si v létě užívá.

Dnes má krunýř 21 cm,a váží cca 1,75 kg.a rádi bychom ji svěřili do rukou vážných zájemců,kteří ji budou milovat,jako my. Nemáme jinou možnost,nejraději bychom si ji kurýrní službou převezli také do Irska,ale bohužel to nelze.Irsko má přísné zákony co se převozu zvířátek týká. vezeme jen 2 pejsky a jednu kočičku. o ostatní kočičky jsme se postarali,a mají se v nových rodinách velice dobře. želvička se jmenuje Mikey (čti Majky),a samozřejmě součásti odevzdání novému chovateli je i bazén,čistička,jídlo,protože sama lovit neumí,má v bazénku i malé rybičky,ale vše co má duši Majky odmítá. Jídla máme pro ní spoustu,a prosím pomozte nám najít ji domov s velmi hodnými lidmi. Moc a moc vám budeme vděčni....

Tak a je u nás, co víc dodat :-)

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.