Otevřeno 1.5.-1.10. každou sobotu 14-18 hod.
 

V chlívku, kde skladujeme krmení pro miniprasátko Pepinku, slepice, krůty a bežce atd., se spolu s počínající zimou zabydlely i myši. Chodí tam na zrní, suchý chleba, granule, a za teplem. Nikdy by nás nenapadlo je zabíjet, dávat tam pastičky, jed apod. Jedna myška spadla do sudu s krmením a nemohla se z něho dostat ven. Co s ní?

Vložili jsme ji do plastové přepravky, dali jí tam spousty dobrot a jídla, domeček, slámu a po křečcích, kteří se toho snad ani nikdy nevšimli, běhací kolotoč, který se jí hned zalíbil a celé dny si s ním hrála, a v něm běhala.

Ale pak jsme si řekli, přece ji nebudeme držet ve vězení. Dopřejeme ji volnost a svobodu. Tam ji bude nejlépe.  Musíme říct, že se ji moc nechtělo. Ale již je svobodná!!!

 Samozřejmě kolotoč, jídlo a další jsme tam nechali na místě, co když se někdy přijde ještě zatočit a třeba vezme i kamarády?

 

 

Příspěvek na zveřinec

zviřata

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek, ale i za hezký vzkaz zde na webu. Našim zvířátkum poskytujeme přístřeší, stravu, péči, co nejvíce svobody a pohlazení. Naše Farma Kapsa je provozována díky darům dobrých lidí,  firem a různých akcí. Chcete nám pomoct také? Darujte čas, peníze, odborné znalosti či hmotné dary. Jednorázově nebo pravidelně.